divím se,

divím, že mě to nenapadlo už dřív. Na zdi mi visely čtyři obrázky. Byly vyšívané - jaro, léto, podzim, zima. Kanava nebo či co byla tak zažloutlá, že to nebyl hezký pohled. Ale viseli. Až včera mě napadlo, že nemusím shánět bůhvijaké nové obrázky, ale že stačí vyměnit pouze obsah rámečku (volejte sláva). Našla jsem si vhodné obrázky na netu, vytiskla a dnes se ze mě stala rámovačka (rámařka)?! K obrázku jsem přidala kraječku, myslím, že se docela hodí. Poctivě jsem nakonec zatloukla všechny ty pidi "skobičky" ( každý obrázek 12 kousků), zalepila papírovou páskou a tu je výsledek.Rámečky jsou umělé, ale momentálně se mi takto líbí a vždycky můžu vyměnit obsah nebo vsjo, aby se neokoukaly.

Mějte krásný zbytek víkendu,

Marcela

You May Also Like

8 komentářů

 1. Volám sláva a tři dny se raduji:D
  Obdivu těch 12 skob, prskla bych tam vteřinové lepidlo....

  OdpovědětVymazat
 2. Kájo, ale pak by to šlo hodně těžko vyměnit, ale pro příště by obsah možná udržela i ta samotná lepenka.

  OdpovědětVymazat
 3. Vypadají skvěle! Krásnou neděli Marcelko!

  OdpovědětVymazat
 4. Ahoj Marci, úžasně jsi to vymyslela a zrealizovala. Koukám, že i ty moje obrázky by potřebovaly nějakou změnu. Díky za inspiraci!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Alis, děkuji, jsem ráda, že i já můžu někoho inspirovat svým tvořením

   Vymazat
 5. Marcelko, na první pohled jsem si myslela,že jsou vyšívané a podlehla jsem depresi nad svou leností...:o) Tak jsem ráda, že jsi jen superžena a ne turbo super :o) Obrázky jsou moc krásné, vymysle a udělala si to skvěle.
  Moc tě zdravím, Helena

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Helenko, děkuji, ale musím Tě zklamat, žádná superžena se nekoná, jen se snažím využít čas, který mám díky pauze v práci, pak zas naopak nebudu mít čas téměř na nic, krásný zbytek neděle

   Vymazat