hello kitty

byla pro mě výzva, už proto, že je to holčičí záležitost (doma jen pánské osazenstvo). Kamarádka chtěla pro svou holčičku tuto postavičku, druhá se přidala, že chce také a úkol byl jasný, takže dvakrát. Hledala jsem návod a našla na MMB ZDE. Uháčkovala jsem všechny díly, ale pak jsem si říkala, že je nějaká malinká. Zdvojila jsem přízi (Catania) a uháčkovala vše ještě jednou. Tu menší nakonec zabavil syn (22) se slovy, že jí daruje kamarádce, ale kdyby jí náhodou  nechtěla, tak si jí pověsí do auta. Takže mě čeká určitě ještě jedna.

A ještě několik foteček ze včerejšího odpoledne
 Odrazy ve vodní hladině se mi moc líbíStav petržele venku na záhoně
a ve skleníku
Květy trávy v bezvětří ukazují směr fučáku, který nás několik dní otravoval


 kopce modřencůa kopce krtčí, snad se u nás moc nezabydlíA cestou domů mi padla do oka žlutá barvička pampelišky. Přesto, že sluníčko bylo nádherné, nějak se nemůžu s průběhem zimy smířit.


 Mějte prima dny

vaše MarcelaYou May Also Like

13 komentářů

 1. Marcelko, kočičky se moc povedly. Háčkovala jsem k vánocům Hello Kitty kamarádce, která tuto postavičku miluje a moc se jí líbila. Krásné fotografie, ale zima by měla být bílá, že?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Růžo, a jak byla velká ta tvoje kitinka, ta moje větší má 17cm, ta malá se mi zdála hodně malá, zima by měla být bílá, klidně i se sluníčkem, proti tomu nic nemám, děkuji a měj se hezky

   Vymazat
  2. Marcelko, přesně to nevím, ale myslím si kolem 15 cm.

   Vymazat
 2. Ahoj Marci, kočičky jsou nádherné a určitě udělají velkou radost.
  Nafotila jsi moc pěkné fotečky. Líbí se mi odraz ve vodní hladině. Ještě jsem se chtěla zeptat na tu boudičku u jezírka, no spíš rybníčku.
  Měj se krásně. Jana

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jani, ta boudička v rybníčku je pro případné hnízdění divokých kačenek, které k nám lítají, ale mladé ani jednou zatím nevyvedli, děkuji za návštěvu

   Vymazat
 3. Marcelko, na zahradě je docela živo, na leden, že... To zrcadlení je úžasné!
  A kočičky taky! Jsi moc šikovná, musím se smát, jak ti ji zabavil dospělý syn, u nás se to taky někdy stává...
  Hezký večer, Helena

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Helenko, živo je, zvlášť plevele jsou živé, až moc, chlapiska pořád brblají, že jsou všude klubíčka, ale někdy hotové dílko i pochválí, děkuji a měj se moc hezky, pa

   Vymazat
 4. Ahoj Marcelko, kočičky jsou úžasné, ani se nedivím, že se ti doma neohřejí. Zimy jsme si neužili a počasí vypadá jak brzké jarní a zahrádka láká k nějaké činnosti. Jen, kdyby to počasí vydrželo, ale přeci je leden a tak snad ještě i ty mrazíky přijdou.
  Hezký večer Iva

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ivo, se začátkem jara začínám být nesvá (jaro, léto nemusím), ale proti zimnímu sluníčku nic nemám, ba právě naopak, dnes už je o něco chladněji a na rybníčku se drží ledová krustička, děkuji za návštěvu, přeji hezké dny

   Vymazat
 5. Ahoj Marci, kočičky se ti moc povedly, reakce syna mě pobavila. :-) Fotečky jsou také povedené. Zrcadlení je fakt úžasné, skutečné zrcadlo. Sluníčko mám moc ráda, ale takto zima opravdu nevypadá. Krtičin máme plnou zahradu a soused vedle nic! Nevím, jak je to možné. Asi se jim u nás víc líbí. ;-) Měj se fajn. :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Dášo, děkuji, kdyby byla pořádná zima i ti krtci by snad dali ještě chvíli pokoj, hezké dny

   Vymazat
 6. Marcí, háček ve tvé ruce je vždycky kouzlo....moc se mi líbí vodní hladina...
  Měj hezké dny.
  Jana

  OdpovědětVymazat
 7. Marcelko, ty "Kittynky" jsou nádherné !!!! Moc se ti povedly ..... Marki

  PS: S těmi krtky jsme na tom stejně ..... :o)

  OdpovědětVymazat