dárky

příjemné odpoledne, snad je také u vás, jdu se pochlubit dárkem  z vánoční výměny. Balíček jsem si vyzvedla odpoledne na poště, cesta domů se mi zdála nekonečná, jak jsem byla zvědavá. V balíčku byla tato nádhera - byla jsem z něho "na větvi". Hani, moc děkuji, mám opravdu velkou radost a jestli si někdo myslí, že mě "háčkařce" nemůže háčkovaný dárek udělat radost, tak se plete!HANKA má svůj blog a ještě k tomu  OBCHOD. Velikánské DÍKY patří  AJCE, hlavní organizátorce celé akce. Jen doufám, že každý, kdo se do akce zapojil, už svůj dárek odeslal i dostal a každý si vychutnat ten báječný pocit - obdarovat a být obdarován.

A ještě dárečky, které jsem dostala minulý víkend (psala jsem minule). Dárečky jsou to různorodé, ale ze všech mám radost.


Včera jsem si zadělala dvě těsta a tak jdu péct, ať to u nás také zavoní - vanilkovými rohlíčky a lineckým.Děkuji vám za návštěvu a komentáře a mějte se moc fajn.

Marcela

You May Also Like

7 komentářů

 1. Krásné dárečky, téda, to je pěkná generálka na vánoce! Pa, L.

  OdpovědětVymazat
 2. Originální dárek, má vtip a šmrnc - líbí se mi. Výměny jsou fajn:-) I ostatní dárky jsou hezké.. Ať se daří pečení:-) Zuzana

  OdpovědětVymazat
 3. Pááni, tolik dárečků, a všechny krásné!

  OdpovědětVymazat
 4. Marcelko, ptáčkové jsou prima nápad. Moc se mi líbí.
  IVA

  OdpovědětVymazat
 5. To ptactvo je opravdu parádní!
  Přeji krásné dny a dobrou noc Marcelko!
  Pa, Helena

  OdpovědětVymazat
 6. Me encantan las fotografías, trasmiten, son geniales. Ha estado un regalo el visitar tu bloc, te invito visitar el mio y si te gusta espero que te hagas seguidora.
  Elracodeldetall.blogspot.com

  OdpovědětVymazat
 7. To je vtipné. Moc se mi líbí. :-)

  OdpovědětVymazat